نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

توليد كود آهن 6%،كود آلي،كمپوست،N.P.K

شركت كشاورزی دلتای سبز جنوب معتبرترین تولید كننده و وارد كننده انواع كودهای كشاورزی به شرح زیر می باشد
كود آهن 6% : كود آهن كلات 6% فركوئیك تولید كشور اسپانیا و شر كت دلتای سبز جنوب می باشد.این كود به صورت جامدو در بسته های 1 كیلوگرمی تهیه شده است .كلات آهن از موثرترین كود های كشاورزی در سراسر دنیا ست كه تكنولوژی ساخت آن محدود به كشورهای صنعتی بزرگ می باشد. از مزایای این كود‌ : عنصر آهن در متابولیسم گیاه باعث تولید سبزینه، بالا بردن تنفس و فتوسنتز و فعالیت های آنزیمی می شود. افزایش عملكرد و زود رسی ، بهبود كیفیت ، كاهش بذر مصرفی ، ایجاد مقاومت در برابر آفات و بیماری ها، مقاومت در برابر سرمازدگی ،ماندگاری بیشتر محصولات در سردخانه،كاهش ضایعات و ریزش میوه ، مقابله با تنش های زنده و غیر زنده .این كود بدلیل کلات بودن بسیار سریع الجذب بوده و جهت رفع کمبود آهن در گیاه مورد استفاده قرار می گیرد.قابل کاربرد توسط آب آبیاری و یا توسط سیستم تحت فشار.دارای عملکرد عالی در خاکهای با PH، 4 تا 10.

كود آلی غنی شده دلتاگرین : كود آلی غنی شده دلتاگرین به صورت گرانوله و در كیسه های 50 كیلویی تهیه شده است.از مزایای این كود : افزایش كمی و كیفی محصولات كشاورزی،ذخیره آب تا چندین برابر وزن خود، اصلاح و احیاء و حاصلخیزی هرچه بیشتر خاك ، تهیه شده از مواد كاملا آلی ، دارا بودن عناصر غذایی پر مصرف از قبیل ازت،فسفر،پتاس،گوگرد و همچنین عناصر غذایی كم مصرف مثل آهن،روی،منگنزو مس ، مصارف :زراعت،باغبانی،صیفی كاری،گلخانه،فضای سبز .

كود دلتاگرین مایع : كود مایع دلتاگرین كود كاملی است در بسته بندی 1 لیتری حاوی عناصر میكرو و ماكرو كه جهت سهولت مصرف به صورت مایع تولید شده و تمامی عناصر موجود در آن جهت سهولت جذب توسط گیاه به صورت كلات درآمده و پس از پاشیده شدن روی شاخ و برگ گیاه به سرعت جذب و موجب افزایش عملكرد محصول در هكتار و همچنین بهبود كیفیت می گردد.

كمپوست : كود كمپوست یك كود بسیار مناسب جهت جایگزینی كود دامی پیشنهاد می گردد.از این كود به عنوان بستر كشت مناسب برای مصارف مختلف از قبیل : گلخانه،فضای سبز،زراعت ،باغبانی،صیفی كاری ،چمن كاری،گل كاری،جنگل كاری و غیره استفاده می گردد.این محصول به علت پاستوریزاسیون بیولوژیكی،فاقد بذر علف هرزو هر گونه آلودگی میكروبی و انگلی می باشد.

كود N.P.K 20-20-20 : كود N.P.K 20-20-20 دلتاگرین كود كاملی است تهیه شده در كیسه های 2 كیلویی و 10 كیلویی .از مزایای این كود : حاوی عناصر ماكرو و میكرو، قابلیت بالای حل در آب ، 100% قابل جذب برای گیاه ، قابل استفاده برای تمام محصولات كشاورزی ، قابلیت استفاده به دو روش محلول پاشی و همزمان با آب آبیاری .
همچنین این كودبه صورت جامد و مایع در بسته های كوچك 50 گرمی و 100 سی سی جهت مصارف باغچه ها و گلدان های خانگی تهیه شده است.


برای كسب اطلاعات بیشتر ازمحصولات شركت(بذر- كود-سمپاش) به وب سایت شركت كشاورزی دلتای سبز جنوب مراجعه فرمایید و یا با دفتر مركزی تماس بگیرید :
تلفن : 8-44009257و 44044295 فکس : 44009259
صندوق پستی : 14515815 کد پستی : 1473958311
سایت اینترنتی : WWW.DGSAGRO.COM
پست الکترونیک : INFO@DGSAGRO.COM
آدرس تهران: فلکه دوم صادقیه،خیابان آیت آله کاشانی، جنت اباد، خیابان نیرو، پلاک 7 ،واحد 2


بذر - كود آهن6% - سمپاش - كشاورزی - آلی - كمپوست - N - P - K - مزایای سیستم تحت وب


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: شركت كشاورزي دلتاي سبزجنوب
ایمــیل:
تلفن:
021-44009257-9
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت: با ما تماس بگيريد
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  پنجشنبه 30 مهر 1394
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 107
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: شركت كشاورزي دلتاي سبزجنوب
در مـورد: توليد كود آهن 6%،كود آلي،كمپوست،N.P.K
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com