نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

خط توليد هيدروژن، اکسيژن، نيتروژن

شركت پارس كولر به عنوان شركت دانش بنیان از سوی معاونت علمی ریاست جمهوری آماده فروش واحدها و یونیت های تولید گاز اكسیژن بیمارستانی و صنعتی، یونیت های تولید گاز نیتروزن و هیدروژن میباشد.


1 . یونیت های اكسیژن ساز بیمارستانی AKC : این تجهیرات به آسانی قابلیت نصب در طبقات ساختمان را داشته و بدون صدا و لرزش گاز اكسیژن موردنیاز را تولید می نماید. گاز اكسیژن تولید شده قابل انتقال به شبكه انتقال گاز بیمارستان را داشته و در صورت نیاز قابلیت شارژ كپسول را نیز خواهد داشت.

2 . واحدهای اكسیژن ساز صنعتی: این تجهیرات قادر هستند با استفاده از تكنولوژی غشایی و جذبی، گازاكسیژن را با خلوص 99.9995% و با ظرفیتهای تا 5000 متر مكعب در ساعت تولید نمایند.

3 . واحد های تولید گاز نیتروژن برای صنایع بسته بندی مواد غذایی: با توجه به تكنولوژی بكار رفته در طراحی و ساخت، این واحد ها قادرند گاز نیتروژنی مطابق با بالاترین استانداردهای صنایع عذایی اروپا و امریكا تولید نمایند.خلوص بالای گاز نیتروژن تولید شده، زمان ماندگاری مواد غذایی را بسیار افزایش میدهد.

4. تجهیزات تولید هیدروژن؛ این تجهیزات با استفاده از هیدرولیز آب گاز هیدروژن مورد نیاز را تولید مینمایند. گاز هیدروژن حاصل در صورت نیاز قابلیت تبدیل به هیدروژن مایع را نیز خواهد داشت.
اکسیژن ساز - اكسیژن - گاز نیتروژن - گاز هیدروژن - هیدروژن مایع - هیدروژن ساز - فروش نیتروژن ساز - فروش اکسیژن ساز - پلنت های تولید گاز نیتروژن - یونیت های تولید گاز اکسیژن


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: فرشاد پناهی _ شرکت پارس کولر
ایمــیل:
تلفن:
09126386275
موقعیت: تهران
آدرس: تهران خیابان شیراز شمالی خیابان ونک پلاک 57 طبقه 2 واحد 10
قیمت: تماس بگیرید
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 3
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: فرشاد پناهی _ شرکت پارس کولر
در مـورد: خط توليد هيدروژن، اکسيژن، نيتروژن
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com