نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

فروش قطب نماي ديجيتال پيشرفته Digital Compass

قطب نماهای مغناطیسی دیجیتال در سیستم‌های هدایت و ناوبری به صورت فراگیر استفاده می گردند. این قطب نماها بر خلاف برخی سیستم‌ها مانند GPS کاملاً مستقل عمل می‌نمایند که در شرایطی ممکن است غیر قابل استفاده باشد و خروجی آنها برخلاف سیستم‌هایی مانند قطب نمای جایرو (Gyrocompass) با گذشت زمان پایدار است و با قطع تغذیه نیاز به نقطه اولیه ندارند. معمولاً از قطب نما به عنوان ابزار هدایت و یا پشتیبانی استفاده می‌گردد. قطب نماهای دیجیتال برخلاف قطب نماهای معمولی امکان کالیبراسیون و حذف خطاهای ناشی از اجسام مغناطیسی را دارا هستند.
قطب نماهای دیجیتال براساس دقت تقسیم بندی می‌گردند و آن ها را به چهار گروه زیر می‌توان تقسیم بندی نمود:
درجه 1) قطب نماهایی با دقت زیر 0.25 درجه (ریزنگری دهم درجه)
درجه 2) قطب نماهایی با دقت بالای 0.25 درجه تا 1درجه

در بحث دقت قطب نما دو فاکتور اساسی تعیین کننده می‌باشند:
الف) سنسور و مدارات الکترونیکی
تفاوت اصلی قطب نماهای درجه 1 تا 4 در مدارات الکترونیکی داخلی و نوع سنسور بکار برده شده می باشد. این بدان معناست که هر چه دقت قطب نما بالا می رود ، پیچیدگی مدارات الکترونیکی نیز بیشتر می گردد.
قطب نماهای دقیق دارای رنج دمایی وسیع، پایداری در شرایط محیطی مختلف ( دما، رطوبت و ...) ، پایداری در برابر تغییر ولتاژ و غیره می باشند؛ به این دلیل دارای پیچیدگی خاصی هستند.
ب) کالیبراسیون
کالیبراسیون در قطب نما از اهمیت بالایی برخوردار است. قطب نماهای غیر دیجیتال در برابر وجود اجسام مغناطیسی تا ده ها درجه دچار خطا می گردند، اما قطب نماهای دیجیتال بسته به نوع کالیبراسیون این خطاها را کاهش
می دهند.
در بحث کالیبراسیون حذف اثرات Hard Iron و Soft Iron از اهمیت بالایی برخوردار است . قطب نماهای دقیق دارای کالیبراسیون های پیچیده و دقیق می باشند، برخلاف قطب نماهای دیجیتال معمولی که کالیبراسیون ساده دارند و یا کالیبراسیون ندارند.
قطب نما کاربرد فراوانی در سیستم های الکترونیکی پیدا کرده است. از قطب نماهای درجه 1 و 2 برای مصارف Navigation استفاده می گردد. درحالی که قطب نماهای درجه 3 و 4 عموماً برای سیستم‌های سرگرمی (مانند بازی و تلفن همراه) بکار برده می‌شوند.

قطب نماهای ساخت شرکت سرمد الکترونیک سپاهان شامل قطب نماهای درجه 1 و 2 می باشند. این قطب نماها دارای برنامه رایانه ای قوی SCompassScope برای انجام کالیبراسیون های پیشرفته هستند. دقت بالا به همراه پایداری و رنج وسیع عملکردی از دیگر ویژگی های این قطب نماهای دیجیتال می باشد.
Compass Interface - قطب نمای پیشرفته - Digital Compass - Gps Compass - SCompassScope - High End Accuracy Digital compass


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: سرمد الکترونیک سپاهان
ایمــیل:
تلفن:
33341434
موقعیت: اصفهان
آدرس: ایران، اصفهان، میدان جمهوری، کیلومتر 3 خیابان امام خمینی، ساختمان روغن نباتی ناز، طبقه دو، واحد دو.
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  دوشنبه 12 مهر 1395
تاریخ انقضای آگهی:  چهارشنبه 12 آبان 1395
تاريخ بروز رساني:  چهارشنبه 14 مهر 1395
بازديد: 4


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: سرمد الکترونیک سپاهان
در مـورد: فروش قطب نماي ديجيتال پيشرفته Digital Compass
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

آگهي هاي اين شخص

فروش قطب نماي ديجيتال پيشرفته Digital Compass


قطب نماهاي مغناطيسي ديجيتال در سيستم‌هاي هدايت و ناوبري به صورت فراگير استفاده مي گردند. اين قطب نماها بر خلاف برخي سيستم‌ها مانند GPS کاملاً مستقل عمل مي‌نمايند ...

اصفهان - 07/14

فروش AHRS پيشرفته


AHRS: Attitude and Heading Reference Systemسيستم مرجع راستا و وضعيت- اي اچ آر اس (AHRS) -سيستمي است که براي تعيين وضعيت و راستاي ميزبان استفاده مي‌شود. ميزبان مي‌تواند هواپيما، کشتي، ...

اصفهان - 07/14


برو بالا
novintabligh.com