نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

. سانترال مشاوره ، طراحي ، فروش ، نصب ، عقد قرار داد سرويس ،


سانترال

نماینده رسمی فروش و نصب محصولات مخابراتی پاناسونیک
تخصص ما آرامش خاطر شما است
مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب ، عقد قرار داد سرویس ، نگهداری و تعمیر و رفع ایراد انواع سانترال پاناسونیک
مراکز تلفن سانترال
Panasonic TDA-100 - 200 - 600 TD500
مراکز پردازش صدا و اپراتور اتوماتیک (.IVR)
TVM 200-50
ارتباط بیسیم بین مراکز (FX)
ارتباط از طریق شبکه (LAN&WAN)
شبکه همراه خصوصی سانترال بیسیم

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از طرح پیشنهادی ما برای شما می توانید از شماره 09383056310 با ما تماس بگیرید.

سانترال

گوشی تلفن سیار پاناسونیک برای نصب در دستگاه سانترال که از طریق آنتن سلولی خاص خود مسافت زیادی را تحت پوشش خود قرار می دهد.
ایده اولیه طراحی تلفن های دکت برای در دسترس گذاشتن فردی خاص در هر جایی از محیط کار خود است. بدین معنا که بتوان با برقراری تماس داخلی با فرد تماس گرفت. برای حل این مسئله استفاده از تلفن های دکت رایج شد.
KX-TCA155 جزء تلفن هایی است که ظاهری کاملا مناسب دارد و در این دسته از تلفن های بی سیم جای دارد که مکالمه را برای افراد به راحتی امکان پذیر می کند. این تلفن در واقع طراحی نوینی از تلفن سانترال است که ویژگی هایی کاملا مشابه با آنها است و امکان برنامه ریزی را به کاربر خود می دهد.
صفحه نمایشگر این گوشی مانند kx-TCA175 شش سطری و نورانی است. اما برخلاف مدل مذکور صفحه کلید نورانی ندارد. اما صفحه کلید تعبیه شده در این گوشی به گونه ای است که آن را در برابر ضربه مقاوم می کند.


سانترال پرظرفیت پاناسونیک
دستگاه سانترال پاناسونیک Super Hybrid PBX از سری محصولات دستگاه سانترال پرظرفیت می باشد . این مرکز تلفن قادر می باشد خطوط شهری و داخلی یک مجموعه به استعداد 24 تا 1000 پورت را مدیریت نماید. دستگاه سانترال پاناسونیک به گونه ای طراحی شده است که می تواند خطوط شهری آنالوگ ( خطوط واگذاری مخابرات ) و همچنین خطوط شهری دیجیتال ( خط ایوان - خطوط 4 شماره یا 5 شماره 30 کاناله ) و خطوط داخلی با پروتکل آنالوگ ، دیجیتال و هایبرید را با برخورداری از قابلیت ماژولار ( متناسب با نیاز مشتری) و مزیت ارتقاء در آینده نماید. قابل ذکر است سانترال پاناسونیک ،فقط تلفن سانترال با پروتکل خود را هدایت می کند. دستگاه سانترال با ارائه نرم افزار و سخت افزارهای فوق،به وسیله یک طراحی جامع و مشترک،امکان دسترسی به قابلیت ها در شرایط مختلف را میسر می سازد.

قابلیت های سانترال

از جمله این قابلیت ها می توان به موارد ذیل به اختصار اشاره کرد:
1- سهولت در برقراری تماس از داخلی در مکان های مختلف
2- کاهش و کنترل هزینه های ارتباطی
3- مدیریت تماس های ورودی بدون نیاز به اپراتور انسانی و اتصال به اپراتور گویا
4- محدودیت استفاده از خطوط شهری در زمان های مختلف
5- محدودیت ارتباط داخلی با داخلی دیگر
6- قابلیت ایجاد تایمر برای گروه ها و دسته های مختلف جهت استفاده از خطوط شهری
7- استفاده از توانمندی نرم افزاری برای صفربند،کدبند،شماره بند و همچنین استثناء قرار دادن یک یا چند داخلی برای محدودیت تماس با بیرون
8- اتصال دستگاه سانترال به سیستم آمپلی فایر جهت پیج کردن گروهی از روی گوشی تلفن
9- استفاده سانترال به کارت Door Phone (درب بازکن الکترونیکی)
10- اتصال چند ساختمان دور از هم با پراکندگی مختلف و ایجاد ارتباط داخلی به داخلی بدون نیاز به هزینه کارکرد از زیر ساخت مخابرات
سانترال
سانترال پاناسونیک ، مرکز تلفن ، تلفن سانترال ، تلفن تحت شبکه ، انتقال صوت از طریق اینترنت ، فاکس پاناسونیک ، تلفن بیسیم ، مرکز تماس ، IVR ، VOIP ، لوازم جانبی فاکس و تلفن سانترال

سانترال
خدمات سانترال پاناسونیک
- خرید دستگاه سانترال و تلفن سانترال
- تعمیر سانترال و رفع خرابی نرم افزاری و سخت افزاری

- فروش ، نصب و برنامه‌ریزی انواع مراکز تلفن سانترال پاناسونیک

- مشاوره ، طراحی ، نصب و راه‌اندازی انواع مراکز تلفن آنالوگ و دیجیتال پاناسونیک

- نصب سانترال و برنامه ریزی سانترال طبق استانداردهای شرکت پاناسونیک با گواهینامه نصب

- عقد قرارداد سرویس و نگهداری سانترال

- فروش سانترال و خرید سانترال های مختلف

- آموزش سانترال و برنامه ریزی دستگاه سانترال

: نصب سانترال, خدمات سانترال
نصب و راه اندازی سانترال پاناسونیک پاناسونیک
نصب سانترال توسط کارشناس
تعریف خطوط داخلی و برنامه‌ریزی‌های مربوطه
راه‌اندازی سرویس دیزا (منشی تلفنی سه مرحله‌ای)
ارائه خدمات محدودکننده تماس
بعد از انتخاب این محصولات و خرید آن‌ها از نمایندگی‌های معتبر اولین قدم نصب و راه‌اندازی سانترال است. به دلیل بااهمیت بودن و حساسیت بسیار بالا این سیستم ها توصیه می‌شود که راه‌اندازی سانترال و تلفن‌ها توسط فردی آشنا به این کار انجام گیرد. هم چنین نمایندگی این امکان را برای کاربران خود در نظر گرفته است تا با اعزام کارشناس فنی کار نصب و راه‌اندازی راه به دست فردی متخصص بسپارند.
شرکت‌ها بعد از خرید جعبه دستگاه و کارت‌های ارتقاء مورد نیاز خود در فروشگاه و تحویل آن‌ها در محل باید آن‌ها را در دستگاه جای دهند. نوع چیدمان کارت‌ها در سانترال حتماً باید توسط کارشناس فنی صورت گیرد در غیر این صورت احتمال آسیب‌رسانی به سانترال در حین انجام کار افزایش می‌یابد. بعد از جای گیری کارت‌ها مهم‌ترین بخش کار آغاز می‌شود که راه‌اندازی این مرکز تلفن است.
همواره خرید و انتخاب دستگاه و تجهیزات مورد نیاز امری بسیار مهم است. این اهمیت در شرکت‌ها مؤسسات خصوصی احساس می‌شود زیرا مدیران شرکت‌ها همواره تمایل دارند تا با کم‌ترین هزینه دستگاه و یا وسیله مورد نیاز خود را خریداری کنند به همین دلیل برای انتخاب سیستم های ارتباطی و مخابراتی نیز در این شرکت‌ها همواره تلاش می‌شود تا از بهترین برندها و تجهیزات استفاده شود. به همین دلیل گروه فنی مهندسی ارتباط با داشتن سابقه بیش از ده سال حضور خود در این زمینه به خریداران این سیستم های ارتباطی استفاده از محصولات پاناسونیک را پیشنهاد می‌کند.
راه‌اندازی مرکز تلفن توسط کارشناس
آشنایی با دستگاه سانترال
به دلیل گسترده بودن خدمات سانترال و هم چنین متفاوت بودن نیاز شرکت‌ها، خدمات به صورت کلی بیان گردید. راه‌اندازی این دستگاه با در نظر گرفتن شرایط هر شرکت و هم چنین نوع دستگاه خریداری‌شده بسیار متفاوت است اما کارشناسان فنی این گروه همواره آماده کمک‌رسانی به شما هستند.
بعد از جای گذاری این کارت‌های مربوطه در این مرکز تلفن باید دستگاه را روشن کرده و برنامه‌ریزی را انجام داد این برنامه‌ریزی متناسب با نیاز کاربران و خواسته مدیریت انجام می‌گیرد که می‌تواند محدودسازی بعضی از کاربران تلفن سانترال باشد و یا محدودیت در مدت زمان مکالمه برای کلیه کاربران و یا چند داخلی (برنامه تایمر) و یا محدودسازی امکان برقراری تماس با خطوط شهر (صفر و دو صفر) در سانترال کم ظرفیت این شاید کمی ساده و آسان تر نسبت به دستگاه سانترال پر ظرفیت به نظر برسد اما باز هم نیازمند دقت زیاد است.
سانترال در حالت پیش‌فرض جعبه‌ای خالی است که متناسب با نیاز کاربران با جای دادن کارت‌های ارتقاء در خود، شروع به کار می‌کند. در این دستگاه صرف‌نظر از مدل و گنجایش دستگاه می‌توان از یکسری خدمات مشترک بهره برد که کیفیت این خدمات در هر دستگاه متفاوت است. به طور مثال تمام دستگاه‌های سانترال قابلیت پشتیبانی از دستگاه فکس را دارند.
راه‌اندازی دستگاه سانترال شامل موارد زیر می‌شود:
کلیه شرکت‌ها و مجموعه‌ها در صورت درخواست خدمات می‌توانند با استفاده از درگاه ثبت درخواست، به صورت آنلاین خدمات مورد نیاز خود را اعلام نمایند و یا از طریق تماس با شماره‌های شرکت در پی برآوردن این نیاز بر آیند. هم چنین برای ثبت نظر نقدهای خود در جهت بهبود و رشد شرکت می‌توانید از طریق پرتال انتقادات و پیشنهادات نظرات خود را ثبت نمایید.
اتصال خطوط شهری به کارت‌های سانترال نصب دستگاه سانترال پاناسونیک
گروه‌بندی داخلی‌ها برای استفاده بهتر
اتصال دستگاه فکس به سانترال
تنظیم نحوه زنگ خوردن داخلی‌ها در هنگام دریافت تماس
تنظیمات مربوط به سرویس کالر آیدی (سرویس نمایشگر مشخصات تماس‌گیرنده)
آموزش کار با تلفن سانترال


خدمات/ نصب/ سرویس راه اندازی/ پشتیبانی/
یک بار امتحان کنید
کیفیت بالا/ قیمت مناسب
با گارانتی /بدون گارانتی/ همراه با لولزم جانبی کامل/
همراه با رزومه بسیار عالی جهت همکاری با ارگانها و سازمانهای خصوصی/ دولتی/ نیمه دولتی/ حتی منازل شما

انواع مدل/ نقد/ اقساط (با چک/ با سفته/ یا طلا )
در طرحها و رنگهای متفاوت
تک / عمده/ دارای کد اقتصادی و فاکتور رسمی
بدون تعطیلی (شبانه روزی)
با بیش از 15 سال سابقه مفید در زمینه
خرید و فروش و نصب و پشتیبانی سانترال

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید
شماره تماس : 09383056310 احمدی

. سانترال مشاوره - طراحی - فروش - نصب - عقد قرار داد سرویس - نگهداری و تعمیر و رفع ایراد انواع سانترال پاناسونیک مراکز تلفن سانترال Panasonic TDA - 100 - 200 - 600 TD500 مراکز پردازش صدا و اپراتور اتوماتیک (.IVR) TVM 200 - 50 ارتباط بیسیم بین مراکز (FX) ارتباط از طریق شبکه (LAN&WAN) شبکه همراه خصوصی سانترال بیسیم سانترال سانترال پاناسونیک


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: مریم احمدی
ایمــیل:
تلفن:
09383056310
موقعیت: تهران
آدرس: تمام نقاط تهران
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 9
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: مریم احمدی
در مـورد: . سانترال مشاوره ، طراحي ، فروش ، نصب ، عقد قرار داد سرويس ،
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com