نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

کارت تلفني ويپ

شما را قادر به استفاده از خط شهری آنالوگ یا E1 مخابراتی در بستر شبکه VOIP و برقراری ارتباط با طیف وسیعی از شبکه‌های صدا و سیستم‌های VOIP می‌سازد. کارت تلفنی VOIP ارتباط شبکه ویپ را با بستر آنالوگ یا دیجیتال برقرار می‌کند و امکان راه اندازی مرکز تلفن ویپ - VOIP، در ابعاد مختلف و امکانات پیشرفته را فراهم می کند. جهت راه اندازی یک مرکز تلفن ویپ - IPPBX، از بین استریسک، الستیکس، فری پی بی ایکس و ... نرم افزار تلفنی دلخواه را انتخاب نموده نصب فرمایید، جهت اتصال خطوط شهری، کارت ویپ FXO را روی سرور مناسب نصب کنید و برای اتصال تلفنهای معمولی و یا دستگاه فکس به سیستم ویپ، ماژول FXS به کارت تلفنی اضافه نمایید. با اعمال تنظیمات موردنظر، یک مرکز تلفن ویپ ایده آل و مقرون به صرفه در مقایسه با IPPBX های مطرح دنیا از قبیل سیسکو یا مایتل تهیه فرمایید.
با استفاده از کارتهای آنالوگ و دیجیتال، خطوط شهری آنالوگ و E1، تلفنهای آنالوگ، دستگاه فکس، سانترال و PBX های آنالوگ سنتی را به مرکز تلفن IP متصل نمایید.
ارتباط VoIP با سیستم PBX سنتی - ارتباط تلفن‌های آنالوگ قدیمی به سیستم تلفن VoIP - ارتباط خطوط شهری با سیستم تلفنی VoIP - تجهیزات سخت افزاری ویپ - تلفن گویا - خدمات تلفن گویا - خدمات ویپ - فروش PCI Card تلفن شبکه - فروش آی پی فون - فروش انواع Gateway


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: قربانپور
ایمــیل:
تلفن:
88653169
موقعیت: تهران
آدرس: ولیعصر-نرسیده ب توانیرنبش کوچه شروان پلاک 2442 طبقه 3 واح 9
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  چهارشنبه 26 اسفند 1394
تاریخ انقضای آگهی:  دوشنبه 22 شهریور 1395
تاريخ بروز رساني:  چهارشنبه 26 اسفند 1394
بازديد: 3


 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: قربانپور
در مـورد: کارت تلفني ويپ
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com