نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

بولتن بريده جرايد

نشر سما مجری تهیه بولتن خبری بریده جراید
تهیه بولتن بریده جراید ، ماهنامه ها ، هفته نامه ها ، سالنامه ها برای موسسات ، دانشگاه ها ، سازمانها و نهاد های دولتی و غیر دولتی
تهیه بریده جراید یکی از ابزارهای حرفه ای روابط عمومی به منظور آگاه کردن مقام ارشد سازمان و یا سایر سطوح از چند و چون بازتاب تصمیمات اتخاذ شده در وسایل ارتباط جمعی است.
در " بریده جراید" اخبار و مطالب مربوط به سازمان ، دستگاه های همکار یا رقیب و مهمترین اخبار کشور ، از نشریات بریده شده و بعد از صفحه بندی و تنظیم به مسوولان ارسال می شود.
کاربرد اصلی بریده جراید برای مقام ارشد ، تصمیم گیری و تعیین خط مشی سازمان و برای سایر همکاران ، تصمیم سازی ، اطلاع از اخبار مرتبط با حیطه کاری و مسوولیت انان است تا در جریان امور از نگاه بیرونی نیز قرار بگیرند ، چرا که اطلاع رسانی به کارکنان نیز به نوبه خود کم اهمیت تر از اطلاع رسانی به مسئولان نیست.
امروزه روابط عمومی های حرفه ای ، تنها به بریده جراید اکتفا نکرده اند و به دنبال بازکاوی رسانه ها هستند. از این رو روابط عمومی ها به صورت روزانه ، با بازکاوی رسانه ها اخبار مهمی را که در جراید و رسانه های گروهی ضروری می بیند در اولین فرصت به رویت مدیر ارشد رسانده شود ، تهیه و ارسال می نماید.
در این راستا و در جهت کمک به سازمان ها و نهادها ، موسسه اطلاع رسانی " سماء " با بهره مندی از نیروهای مجرب در خصوص خبر و خبررسانی بیش از 10 سال است که در زمینه تهیه بولتن "بریده جراید" و "بولتن های خبری" فعالیت دارد.
تهیه بولتن بریده جراید به سفارش سازمان متبوع هم بصورت روزانه و هم هفتگی و با شیوه الصاق اخبار و گزارش ها در صفحات طراحی شده و بر روی CD قابل ارائه می باشد.
این موسسه از سالها پیش برای سازمان ها ، نهادها و ارگانهای دولتی و خصوصی در زمینه بولتن بریده جراید فعالیت داشته است.
در این راستا این موسسه آمادگی خود را جهت ارائه بخشی از فعالیتهای خود به سازمان درخواست کننده اعلام می دارد.

تلفن : 66837921-09121945237-09121598084


بولتن - بریده جراید -


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: محمد هاشمی
ایمــیل:
تلفن:
66917535
موقعیت: تهران
آدرس: تهران
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 116
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: محمد هاشمی
در مـورد: بولتن بريده جرايد
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com