نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

سريال هشتمين اژدهاي آسماني

سریال هشتمین اژدهای آسمانی40 قسمت كامل

10 DVD

8000 تومانسفارش تلفنی: 09153054238

كیفیت فوق العاده

زیر نویس فارسی

قابل استفاده در كلیه دستگاه های خانگی و كامپیوتراین سریال با صحنه های رزمی بسیار قشنگی که دارد خود را فراتر از دیگر سریالهای رزمی کره ای معرفی کرده است.
این سریال جلوه های ویژه ی خاصی دارد. در این سریال گروهی زن و شوهری را مورد حمله قرار می دهند و همسر مرد کشته می شود. او ،خودش و پسر تازه متولد شده اش را از صخره پایین می اندازد ولی پسر بچه زنده می ماند و رئیس گروه دزدها ان بچه را در فرقه ی خودش بزرگ می کند. تا ان بچه بزرگ می شود و به ..رهبری گروه می رسد ولی عده ای با توطئه که این بچه از گروه بدی هست برای اون مشکلاتی درست می کنند و در اخر هم برای جلوگیری از حمله به کشورش و صلح و صفا خودش را می کشد. بر گرفته از رمان جین یونگ با همین نام است.سفارش تلفنی :09153054238


ماجرای فیلم درباره سه شخصیت، رئیس گروه گدایان چیائو فونگ، شاهزاده دالی دوئن یو و راهب شائولین شی جو است.چیائو فونگ (که بعدا شیائو فونگ نامیده می شود) یک مبارز خیلی خوب و همچنین شهرت بسیار زیادی داشت با گفتگو عامیانه « در شمال چیائو فونگ و در جنوب مو رونگ ». وقتی او می‌فهمه که یک چیدان است، مجبور می‌شود که ریاست گروه را رها کند. چیائو فونگ می‌خواست تا انتقامش را از کسی که والدینش را کشتن بگیرد. او دوئن یو را ملاقات می کند که یک شاهزاده از دالی است، و آنها با هم بردار پیمانی می‌شوند. استاد و ناپدری و مادری او کشته می‌شوند و مردم او را متهم می‌کنند.در طی سفرش برای پیدا کردن قاتل، آجو را ملاقات می‌کند و عاشق او می‌شود. آنها از طریق خانم ما می‌فهمند که دوئن جنگ چون پدر دوئن یو، همان قاتل است. وقتی چیائو فونگ می‌خواست دوئن جنگ چون را بکشد، آ جو فهمید که دختر دوئن هست. آ جو نمی‌خواست چیائو فونگ پدرش را بکشد برای همین به شکل پدرش تغییر قیافه داد. و این باعث شد چیائو فونگ تصادفا او را بکشد. قبل از این که آ جو بمیرد از چیائو فونگ خواست که از خواهرش آ زی مراقبت کند.آ زی یک دختر شر بود که عمیقا چیائو فونگ را دوست داشت. یو تان جی می‌خواست از چیائو فونگ بخاطر کشتن پدرش انتقام بگیرد. و همچنین او آ زی را در اولین نگاه دوست داشت و مشتاق خدمت کردن به او بود. در حادثه‌ای آ زی به خاطر این که استادش به طرف چشم او مقداری سم پرتاب کرد کور شد.سفارش تلفنی :09153054238
یو تان جی مایل بود که چشم‌هایش را به آ زی بدهد تا دوباره او بتواند ببیند.دوئن یو شاهزاده دالی بود و از آن موقعی که مجسمه وانگ یو یان را در غار دید عاشقش شده بود. او *****گ فو پر قدرتی را در غار یاد گرفت. در ابتدا او عاشق مو وان چینگ بود، ولی آنها فهمیدن که با هم برادر و خواهر هستند. او بعدا وانگ یو یان را ملاقات کرد و عاشقش شد ولی او فقط پسر خاله‌اش مو رونگ فو را دوست داست. بالاخره وانگ یو یان فهمید که پسر خاله‌اش فقط در فکر پادشاه شدن است و اصلاً به ..
كلیه محصولات فروشگاه دارای ضمانت می باشد و در صورتی كه محصولی مشكلی داشته باشد نسخه تعویضی در اسرع وقت مجددا ارسال می شود.
سفارش تلفنی :09153054238

برای سفارش پستی به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://kohanshop.com/index.php?productID=291
سریال هشتمین اژدهای آسمانی


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: زرقاني
ایمــیل:
تلفن:
09153054238
موقعیت: خراسان
آدرس: http://kohanshop.com/index.php?categoryID=20
قیمت: 8000 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 8
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: زرقاني
در مـورد: سريال هشتمين اژدهاي آسماني
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com