نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

فيلم مستند دماغ

فیلم مستند دماغ1 وی سی دی

3000 تومان


سفارش تلفنی: 09153054238

كیفیت فوق العاده

زبان فارسی

قابل پخش در كلیه دستگاههای خانگی و كامپیوترمستند دماغ به سبک ایرانی
جالبترین مستند ایرانی كه تا به حال در
بیش از 10 شبكه تلویزیونی دنیا به نمایش در آمده است!

سفارش تلفنی: 09153054238

مستند دماغ به سبک ایرانی جالبترین مستند ایرانی است كه تا به حال در بیش از 10 شبكه تلویزیونی دنیا به نمایش در آمده است!. دماغ به سبك ایرانی جنبه های طنزآمیز بسیار دارد و به راحتی تماشاگر را همراه خود كرده و بر او اثر می گذارد به گونه ای كه او با صدای بلند واكنش نشان می دهد و می خندد و ...

من دماغمو دوست دارم ؟؟؟
این دماغ لعنتی ...!!!
دماغی كه بینی شد ...
یا بینی كه دماغ شد....!!!!
با این دماغ چه كنم ؟؟؟؟
معرفی فیلم مستند دماغ به سبک ایرانی :
فیلم "دماغ به سبک ایرانی" ساخته مهرداد اسکویی به بررسی گسترش عمل جراحی زیبایی بینی در میان افراد مختلف در ایران می‌پردازد. فیلم مستندی گزارشی از دوره‌ای در ایران است که عمل زیبایی بینی در ابتدای گسترش همه‌جانبه خود است و در نتیجه هم‌چنان پدیده‌ای جالب و توجه‌برانگیز در سطح عمومی محسوب می‌شود. اسکویی در این فیلم گروه‌های مختلف درگیر در این پدیده را به تصویر می‌کشد، از موافقان چنین عملی مانند دختران و پسران جوان عمل‌کرده و یا در انتظارعمل، متخصصان گوش وحلق و بینی و مجریان شبکه‌های ماهواره‌ای تا مخالفان و به ویژه فعالین حوزه روحانیت و حتی کسانی که وارد این تجارت پرسود شده‌اند.
فراگیر شدن جراحی زیبایی بینی حاصل ترکیب چندین فرایند در ایران و جهان است و م‌یتوان از زوایای گوناگونی آن را بررسی کرد: با دیدی مشابه دید کارگردان که بیشتر به تضاد در جامعه می‌پردازد یا با دیدی مشابه آن چه در بررسی فیلم مطرح شد و چنین عملی را به عنوان واکنشی به ساختار جامعه یا حاصل فرایندی جهانی بررسی می‌کند.


سرگذشت دماغ من از دماغ بودن تا بینی شدن ..!!!
دماغ به سبك ایرانی جنبه های طنزآمیز بسیار دارد و به راحتی تماشاگر را همراه خود كرده و بر او اثر می گذارد به گونه ای كه او با صدای بلند واكنش نشان می دهد و می خندد.
حتما شما هم از دیدن این مستند فوق العاده جالب لذت خواهید برد....
هم جالبه ..هم دیدنی ... و هم خیلی خنده دار...سفارش تلفنی: 09153054238

دوران جنگ / دوران ظاهرگرای کنونی :
همان نماهای اولیه فیلم که قبل از تیتراژ پخش می شود تا اندازه ای بیننده را به سویی خاص پیش می برد و این صراحت لحن به حدی است که بیننده ممکن است به اشتباه تصور کند با یک اثر سفارشی روبه‌رو است.
فیلم با تصاویر جنگ 8 ساله ایران و عراق آغاز می‌شود تصویر جوانانی که در دفاع از ایران به شهادت رسیده‌اند و به روی زمین می‌افتند و بعد تصاویر به پیست اسکی دیزین تهران در 18 سال بعد قطع می‌شود، جوانانی روبه‌روی دوربین قرار می‌گیرند و از تغییر جامعه می‌گویند و بعد تصویر دختران جوانی که با بینی عمل کرده به عنوان نشانه تغییر معرفی می‌شوند.
تقابل بعدی میان چهره‌های شاخص هر دو دوره است. روحانیون از فداکاری جوانان در دوران جنگ صحبت می‌کنند و عمل جراحی زیبایی بینی را ناشی از خلا در حوزه‌های فرهنگی می‌دانند که باعث تضعیف و از بین رفتن هویت شده‌است که با تقویت اخلاق و فرهنگ اسلامی می‌توان روحیه ایثار را به وجود آورد تا باردیگر جوانان خود را در ارزش‌های جمعی مبتنی بر دفاع از دین و میهن تعریف کنند. در مقابل پزشکان و جراحان گوش و حلق وبینی به عنوان رهبران جامعه جدید عمل می‌کنند. این گروه شاید عمل را چندان ضروری ندانند اما در موقعیتی قرار گرفته‌اند که توانایی انجام عمل جراحی زیبایی بینی قدرت اقتصادی و موقعیت اجتماعی آنان را افزایش می‌دهد، در نتیجه فراگیری عمل را توجیهی برای کار خود می‌دانند.
تفاوت میان دو شیوه زندگی در سطح زندگی روزمره شهری نیز جریان دارد. تصاویر شهدا بر روی ساختمان‌های شهر در کنار بیلبوردهای بزرگ تبلیغاتی با تصویر مانکن‌ها قرار گرف است.

سفارش تلفنی: 09153054238

دماغ به سبك ایرانی را حتما ببینید....
فیلم در مورد جراحی بینی جوانان ( دختران وپسران) تهرانی (ایرانی) است كه چگونه ، به چه دلایلی و تحت چه شرایطی دماغ خود را عمل می كنند.
مصاحبه و گزارش قبل از عمل و بعد از عمل...
مصاحبه درباره دماغ با كسانی كه هرگز باورتان نخواهد شد....

چهره زنانه: نماینده تغییر جامعه (دماغ به سبک ایرانی)
تمامی این تضادها در چهره زنان رخ می‌دهد اگر مردان جوان رزمنده یا زنان پرستاری که از آنان مراقبت می‌کنند نماینده دوران نخست بودند(تنها زن مخالف جراحی زیبایی بینی که در فیلم حضور دارد زن پرستاری است که روزگاری از رزمنده‌ها مراقبت می‌کرد و از تمایل آنان برای معالجه سریع‌تر دوستان‌شان سخن می‌گوید و امروز از پسرانی مراقبت می‌کند که از درد ناشی از جراحی بینی رنج می‌برند) اما زنان و دختران امروزی پیشقدم شده‌اند تا چهره شرقی خود را تغییر دهند.
فیلم بعد از تیتراژ ابتدایی با دختران دبیرستانی و حضور راحت و گفتار آزادانه آنان از کالبد خود در مقابل دوربین آغاز می‌شود. دختران نوجوان نارضایتی خود را از چهره‌ای بیان می‌کنند که باعث تحقیر آنان در جامعه و به ویژه توسط پسران شده‌است. بینی که ممکن است حتی موقعیت آنان را در ازدواج به خطر بیندازد. دختران نوجوان می‌گویند که منتظر هستند تا با ورود به 18 سالگی اجازه عمل بینی را به دست آورند و بعد از آنان، زنان جوان عملکرده مستقیم به دوربین نگاه می‌کنند و فشارهای اطرافیان و تحقیر شدن به خاطر موقعیت ظاهری خود را دلیل عمل مطرح می‌کنند. در نتیجه چنین فشاری آنان با تغییر چهره درصدد بازتعریف هویت و موقعیت خود بر اساس ارزش‌های کنونی جامعه هستند تا حدی که یکی از آنان می‌گوید با وجود اینکه با چهره جدید خود غریبه است اما از آن احساس رضایت می‌کند.
اما این تنها دختران نیستند که با ناتوانی در برابر ساختارهای ارزش‌گذاری جامعه چهره خود را تغییر می‌دهند. پسران نیز تحقیر شدن توسط اطرافیان و به ویژه تمسخر دختران را دلیل اصلی انجام عمل بینی می‌دانند.اما در مورد پسران مسئله تنها تغییر چهره نیست بلکه ایجاد مشابهت با چهره زنانه است. مردان کالبد خود را به قصد شباهت با زنان تغییر می‌دهند.


فیلم ساز برای رسیدن به هدف خود به همه جا سر می زند: پیست اسكی، دبیرستان دخترانه، بیمارستان، داروخانه و.. و با همه كس به پرسش و شنود می پردازد:دو ملا در قم، دكتران متخصص، دختران و پسرانی كه بینی خود را عمل كرده و یا می خواهند عمل كنند، با منشی دكتری كه خود مورد عمل قرار گرفته و حالا دكتر از زیبائی نو ساخته او به عنوان نمونه استفاده می كند تا نتیجه كار خود را در برابر دیده گان مشتری ها به نمایش بگذارد.
حرف های جالب و شنیدنی از
منشی دكتران متخصص زیباییسفارش تلفنی: 09153054238

تفسیر کارگردان مستند دماغ به سبک ایرانی از موقعیت تضاد
مشاهده مستقیم تغییرات در مدت زمان کوتاه مهرداد اسکویی را برانگیخت تا چنین اثری ارزش‌گذارانه‌ای بسازد. کارگردان که خود تجربه حضور در جبهه جنگ را داشته‌است می‌خواهد بداند که چرا در دوره‌ای نقص چهره به عنوان سند حضور در جبهه تا حدی افتخارآفرین است که دختران جوان با رغبت حاضر به ازدواج با چنین افرادی می‌شدند، اما امروزه چهره یا نقص آن به مهمترین عامل در موفقیت یا عدم موفقیت در برقرای رابطه و کسب اعتبار اجتماعی بدل شده است.
چنین ارزش‌گذاری سبب می‌شود تا بیننده گمان کند که با یک اثر سفارشی روبرو است اما علاقه کارگردان به افراد فیلمش باعث می‌شود تا مستند «دماغ به سبک ایرانی» به یک اثر سفارشی بالفعل تبدیل نشود. کارگردان در به تصویر تصویر کشیدن افراد با آن‌ها با صداقت برخورد می‌کند. وی نگران افرادی است که برای کسب اعتبار اجتماعی کالبد خود را به خطر می‌اندازد. تصاویر عمل‌های ناموفق که چهره افراد به حدی تخریب شده‌است که دیگر بازگشت پذیر نیست، وجه مخفی مانده عمل‌های زیبایی بینی را نشان می‌دهد. اما در هر صورت فیلم در برخورد با دو دوران یا دو شیوه زندگی برخورد ارزش‌گذارانه‌ای انجام می دهد که به نقطه ضعف فیلم تبدیل می‌شود. زیرا نماهای ارزش‌گذارانه علاوه بر اینکه از ارزش انسانشناختی فیلم می‌کاهد، ارتباط بیننده را با فیلم دچار اختلال می‌کند. اسکویی لحن تا اندازه ای شعارگونه فیلم را با دو دلیل توجیه می‌کند:1) جذب مخاطب 2) تعهد نسبت به جامعه . که هر دو از ویژگی‌های سینمای مستند است

یكی از بخش های جالب فیلم حرف های نصرت كریمی فیلم ساز قدیمی(ممنوع الفیلم) و مجسمه ساز كنونی است كه در باره ی صورت و شخصیت انسان سخن می گوید و این كه معتقد است: شكل دماغ هر كس ، نشان دهنده بخشی از شخصیت درونی او است. بیننده فیلم، هم زمان مجسمه های بسیار خوش ساخت كریمی را می بیند و این كه او چگونه توانسته شخصیت انسان ها را با دماغ های كوچك و بزرگ، كج و راست شكل به بخشد.
زمانی، مسافری از غرب نوشته بود: "زیبایی زنان ایرانی چنان خیره‌كننده است كه هوش از سر بیننده می‌رباید" ولی امروز چه چیز در ایران زیبا به شمار می‌رود؟ زیبا، هر آن چیزی ست كه كانال‌های ماهواره‌ای نشان می‌دهند. زیبا، هر آن چیزی ست كه در فیلم‌های هالیوود نشان داده می‌شود. امروز زنان ایرانی باور خود را به بی‌همتا بودن خویش از دست داده‌اند
جنون زیبایی زیر روسری غوغا می‌كند.
زنان ایرانی برای برنزه شدن تا مرز بیهوشی زیر آفتاب جزغاله می‌شوند و برای لاغر شدن جرعه جرعه سركه می‌نوشند.سفارش تلفنی: 09153054238آسان خرید کنید از خرید خود مطمئن باشید و لذت ببرید


كلیه محصولات فروشگاه دارای ضمانت می باشد و در صورتی كه محصولی مشكلی داشته باشد نسخه تعویضی در اسرع وقت مجددا ارسال می شود.
سفارش تلفنی: 09153054238

برای سفارش پستی به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://kohanshop.com/index.php?productID=191
فیلم مستند دماغ


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: زرقاني
ایمــیل:
تلفن:
09153054238
موقعیت: خراسان
آدرس: http://kohanshop.com/index.php?categoryID=23
قیمت: 3000 تومان
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 14
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: زرقاني
در مـورد: فيلم مستند دماغ
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:

برو بالا
novintabligh.com