نوین تبلیغ
سامانه تبلیغات و نیازمندیهای اینترنتی

9125857335 محمدي - فروش vst ، سمپل ، Nexus نرم افزارهاي آهنگسازي ، نرم افزارهاي موسيقي و ارسفروش ویژه پرطرفدارترین نرم افزارهای موسیقی
Nexus 1.4 + 17 Full Expantion
در یک پک 4 تایی دی وی دی
برای آهنگسازان و تنظیم کنندگان حرفه ای
فروش ویزه این پک فقط 12 هزار تومان
برای مشاهده و سفارش نرم افزارهای دلخواه خود از لیست بانک 3000 گیگابایتی ما در سایت

www.vst-center.com دیدن فرمایید
Nexus بدون شك یكی از بهترین و قویترین محصولات كمپانی reFX از زمان آغاز فعالیت این شركت تا به حال بوده است. كمپانی reFX چندی پیش، قبل از عرضه این محصول قدرتمند خود در رسانه های خبری مرتبط با موسیقی الكترونیك مانند سایت ها و نشریات مرتبط خبر از عرضه بهترین VSTi كه تا به حال برای سبك هایی از موسیقی الكترونیك مانند Dance-House-Psytrance-Trance ساخته شده است را در آینده ای نزدیك از سوی reFX داد...
در پی انتشار این خبر reFX یك موزیك دمو ( Demo Song ) از Nexus كه ساخته شده از Preset های Nexus بود برای كسانی كه به دنبال كسب اخبار جدید و اطلاعات از ساخته جدید reFX بودند در سایت خود قرار داد. با توجه با اینكه تولیدات قبلی reFX همگی مختص به كار در سبك هایی كه در بالا گفته شد ساخته شده بودند ، افرادی كه در زمینه های گوناگون موسیقی الكترونیك فعالیت داشتند و با محصولات دیگر این كمپانی مانند Vanguard كه سینتی سایزری نرم افزاری در همین زمینه بود آشنایی داشتند پس از دریافت موزیك دمو و بررسی آن از جنبه های گوناگون منتظر عرضه Nexus شدند و مطمئن از انتخاب صحیح خود آماده استفاده از بهترین سینتی سایزر كه دارای Preset هایی با كیفیت و مناسب برای استفاده در بسیاری از سبك های موسیقی الكترونیك بود شدند با گوش دادن به این موزیك نمونه شنونده صداهایی در این قطعه بودید كه قبل از عرضه Nexus به نظر نمیامد كه در VSTi های مشابه شنیده باشید صدا های استفاده شده در این قطعه از كیفیت مناسب و زیبایی خاصی برخوردار بودند كه برای اولین بار در تولیدات reFX شنیده میشدند از این رو این امر سبب شد كه تعدادی از منتقدان بر این باور شوند كه Nexus چنین قدرتی نخواهد داشت و این موزیك دموی تهیه شده بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و صداهای استفاده شده در آن نیز تمامآ متعلق به reFX نیستند و تیم طراحان صدای كمپانی reFX كه تیمی آلمانی بودند دچار سوظن قرار گرفت البته منظور منتقدان آن دسته از اصواتی نبود كه از سازهای مختلف نمونه برداری شده بودند بلكه قسمتی از Preset ها بودند كه تمامآ الكترونیكی بودند و ساخته تجهیزات و مدارات الكترونیكی سینتی سایزرها بودند.اما reFX بعد از گرفتن تاییده تكنولوژی VSTi از سوی Steinberg كیفیت و استفاده در رده حرفه ای از Nexus و مطابقت آن با آخرین استاندارد ها و یافته های جهانی را اثبات كرد و طی خبری در وب سایت خود اعلام نمود كه تمامی Preset های Nexus توسط مهندسین و طراحان آلمانی reFX تهیه شده و فقط منبع تهیه قسمت محدودی از آن ها شركت های معتبری بوده اند.بعد از عرضه Nexus تعدادی از هنرمندان كه در بین آنها آهنگ سازان مشهوری نیز به چشم میخوردند نظرات خودشان را به دعوت reFX در وب سایت این شركت درباره Nexus بیان كردند و از نظرات معلوم میشد كه این سینتی سایزر كامپیوتری نسل جدید در چه حد و در چه رده ای از استفاده حرفه ای قرار دارد. حال با این مقدمه به سراغ معرفی و بررسی این سینتی سایزر میپردازیم.
ساخت نرم افزاری توسط مهندس آلمانی Michael Kleps و تهیه Preset های Nexus توسط تیم Manuel Schleis و ساخت اسكین ها و گرافیك آن توسط Shaun Ellwood و Marc Kamradt انجام شده است.
وب سایت : www.reFX.net
همانگونه كه در تصویر مربوط به این مطلب مشاهده میكنید Nexus از ظاهر زیبایی برخوردار است و ارائه چندین Skin باعث شده كه به یكی از اولین VSTi هایی تبدیل شود كه برای آنها Skin نیز تولید شده است. در بررسی این VSTi دستگاه را میتوان به طور كلی به ٦ قسمت تقسیم كنیم كه این قسمتها یا بخش ها شامل : Filter Modifier ، Master Filter ، Delay ، Reverb ، Amp Modifier و بخش مربوط به Preset ها و تنظیمات آنها كه داخل مرورگر بانك اطلاعاتی دستگاه كه به شكل نمایشگر ( LCD ) قابل مشاهده است میشود. در زیر به بررسی هر یك از این بخش ها میپردازیم.
Filter Modifier : این قسمت یك بخش اعمال فیلتر است كه كاربردی مجزا از قسمت Master Filter دارد. در این قسمت میتوانید فقط بر روی فركانس های بالای هر صدا ( Preset ) فیلتر اعمال كنید به گونه ای كه با تغییر دادن مقدار Cutoff بوسیله تغییر دهنده یا پیچ مربوط به آن میتوانید به شكلی از افكت فیلتر استفاده كنید كه این اثر فقط بر روی فركانس های بالا احساس شود و آنها را ضعیفتر و به صورت فیلتر شده تبدیل كند و در عین حال هیچ تغییری در فركانس های پایین ایجاد نكند تغییر دهنده های Res و ENV نیز میتوانند با توجه به نوع كاربرد خود فركانس های بالاتر را از لحاظ Filter Resonance و Filter Env Mod تقویت یا تضعیف كنند. همچنین در این بخش بوسیله تغییر مقدار كنترلگر های Sustain و Decay فركانس های بالاتر را میتوانید به صورتی تغییر دهیدكه شكلی دیگر به خود گیرند و در توضیحی كاملتر میتوان گقت در واقع خود را همانند زمانی كه با یك Waveform از نوع Saw تركیب شوند تقویت میكنند. در بخش Filter Modifier كنترل گرهای Attack و Release نیز قرار دارند كه كار آنها كنترل رهایی و اثر حمله این بخش از دستگاه به Preset است.
Master Filter : این قسمت از دستگاه توانایی این را دارد كه بر روی كل صدا شامل فركانس های بالا ، پایین و میانی اعمال فیلتر را به چهار نوع انجام دهد.
Delay : این قسمت افكت Delay را بر روی صداها میتواند اعمال كند. تیم طراحان صدای reFX این قسمت را به گونه ای ساخته اند كه این بخش بعد از انتخاب هر Preset به طور اتوماتیك فعال و از قبل برای آن Preset تنظیم شده است قابل ذكر است كه افكت Delay سینتی سایزر Nexus بهترین افكت Delay را برای استفاده بر روی Preset های آن در اختیار میگذارد به گونه ای كه كاربر ابدآ احتیاجی به استفاده از افكت های جداگانه موجود كه به صورت VST در دسترس هستند ندارد.
Reverb : این قسمت نیز میتواند به بهترین نحو ممكن افكت Reverb را به سه نوع Room ، Hall ، Arena برای استفاده بر روی Preset های Nexus در اختیار كاربر بگذارد از نكات قابل ذكر این افكت Nexus زیبایی اثر قابل توجه و پردازش عالی آن توسط دستگاه است كه بر روی صدا تاثیر خوبی بدون هیچ افت كیفیتی ایجاد میكند.
افكت های Delay و Reverb سینتی سایزر Nexus كنترل گر های مهمی برای ایجاد تغییرات در این افكت ها دارند. كه با توجه به موضوع مطلب كه صرفآ معرفی Nexus است نمیتوانیم به بررسی كابرد هر یك بپردازیم.
Amp Modifier : این قسمت دارای ٧ پیچ یا كنترلگر میباشد كه شامل : Pan ، Spike ، Spread ، Attack ، Decay ، Sustain و Release است.
Pan برای فرستادن كل صدای خروجی به چپ یا راست ، Spike برای تقویت شدت حركت موج ، Spread برای فرستادن خروجی به چپ و راست به صورتی كه صدا به طور مداوم تغییر جهت دهد از راست به چپ و بلعكس و Attack و Release هم برای كنترل رهایی و اثر حمله بخش Amp Modifier به صداست. این دو پیچ همچین كنترل زمان Feadin از پایین به بالا و زمان رهایی و قطع صدا پس از اتمام هر نت نوشته شده را انجام میدهند.
قسمت بعدی دستگاه مرورگر Preset ها و تنظیمات است كه شامل قسمت های زیر میشود.
در سمت چپ و راست LCD دستگاه در هر طرف ٤ دكمه تعبیه شده است. كه با كلید بر روی هر كدام وارد قسمت مربوط به آنها میشوید به طور مختصر هر كدام از این بخش ها بررسی و در مورد آنها توضیحاتی ارائه میكنیم.
Library : این بخش مختص به جستجو و انتخاب Preset های Nexus است. Library از ٢ قسمت با عنوان Category و Preset تشكیل شده است. در Category لیستی كل صداهایی كه Nexus داراست در غالبی دسته بندی شده مشاهده میكنید مثلا در صورت نیاز به استفاده از صدایی از نوع Bass میتوانید از لیست Category بر روی Bass كلیك كنید و در بخش Preset كل Preset های Bass دستگاه Nexus را مشاهده كنید، سپس برای استفاده از هركدام به راحتی میتوانید با كلیك بر روی هر Preset آن را انتخاب كنبد.
از دیگر نكته های جالب مربوط به این بخش نمایشگر Info است، نشان دهنده مواردی چون حجم Preset لود شده ، سازنده آن و درصد فعالیت پردازشی CPU و تعداد كلید های فشرده شده در یك زمان از صفحه پیانوی مربوط به برنامه میزبان.
Mod : این بخش تنظیمات مربوط به Modulation را به طور كاملآ حرفه ای با ٣ فانكشن كلی كه هر كدام از كنترلگر های خاصی بهره مند هستند در اختیار كاربر میگذارد.
Arp : این قسمت به منظور یك Sequencer برای ساخت Arpeggiator كاربرد دارد بدین گونه كه با انتخاب صدای مورد نظر از بانك صوتی و مراجعه به این قسمت و فعال كردن آن بوسیله قرار دادن وضعیت Status در حالت روشن ( ON ) میتوانید با استفاده از Preset های این قسمت Arpeggios های متنوع و زیبا بسازید همچنین با استفاده از تغییر وضعیت نت های قرار داده شده در جدول نت نویسی میتوانید تغییرات كلی در ساختار Sequence های ساخته شده بوسیله Preset های آماده این قسمت انجام بدهید.
‏Tg : این قسمت برای ساخت Trancegate كاربرد دارد این قسمت نیز مانند قسمت ARP دارای Preset های آماده برای ساخت Trancegate است و كاربری آن مطابق قسمت Arpeggiator میباشد.
Freq : ( Frequency analyzer ) نمایشگر كل فركانس های خروجی به صورت نموداری از Nexus است.
MFx : این قسمت از دو بخش جداگانه به نام های Master FX برای استفاده از افكت های دستگاه و Feature Matrix برای تجزیه قسمت های Preset های تركیبی مانند Arpeggios ، Gated و Sequences و Loop های درام Nexus است.
Live : اگر در حین كار با Nexus به شبكه اینترنت متصل باشید این قسمت به طور خودكار فعال و بوسیله ارتباط با وب سایت مربوط به Nexus كه شركت reFX سازمان دهی میكند شما در جریان آخرین اخبار مربوط به Nexus قرار میدهد.
System : این قسمت مربوط به اضافه كردن Expansions و Skin ها میباشد. بوسیله دكمه های Import Skin و Import exp میتوانید Expansion یا Skin مورد نظر را از هارد دیسك خود به Nexus آدرس دهی كنید.

فروش vst - سمپل - نرم افزارهای آهنگسازی - - اینترنت رسانه


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: babak mohammadi
ایمــیل:
تلفن:
33452561 , 09125857335
موقعیت: تهران
آدرس:
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  یکشنبه 02 شهریور 1393
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 01 اسفند 1393
تاريخ بروز رساني:  یکشنبه 22 آذر 1394
بازديد: 14
 

ارسـال پيغـام
تماس بـا: babak mohammadi
در مـورد: 9125857335 محمدي - فروش vst ، سمپل ، Nexus نرم افزارهاي آهنگسازي ، نرم افزارهاي موسيقي و ارس
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها

برو بالا
novintabligh.com